Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,723.84 EUR
Ag
21.13 EUR
Pt
930.05 EUR
Au
1,723.84 EUR
Ag
21.13 EUR
Pt
930.05 EUR

Analytika

окт 1, 2022 Centrální banky nakoupily v srpnu méně zlata než v předchozích měsících, a to i přes nižší ceny drahého kovu v létě, podle Světové rady pro zlato.

окт 1, 2022 Podle zahraničních analytiků bude chování drahého kovu v příštích týdnech hrát klíčovou roli při určování toho, kde kurz skončí na konci roku. Vše bude záviset na údajích o zaměstnanosti a inflaci v USA, protože zlato obvykle stoupá v ceně, čímž se zvyšuje geopolitická nestabilita a volatilita trhu.

сеп 29, 2022 Stříbrný ústav uvedl, že objem takového podílu činí 4-6%. Tato data pochází od přední poradenské společnosti.

сеп 29, 2022 Trh se zlatem trpí nedostatečným trendem růstu v důsledku zvýšení úrokových sazeb. Tato okolnost donutila jednu kanadskou banku snížit své předpovědi o zlatu a stříbru.

сеп 21, 2022 V Číně se poptávka po drahých kovech v posledních dvou měsících navzdory zavedení karanténních omezení v některých městech zvýšila. Ukazatele stažení drahého kovu ze zlaté burzy v Šanghaji v srpnu a objem dovozu za červenec se zvýšily.

сеп 21, 2022 Zlatý trh utrpěl v důsledku agresivní měnové politiky Fedu, která vedla k vyšším výnosům dluhopisů a indexu americké měny. Francouzská banka Société Générale se však domnívá, že vzhledem k vysoké nestabilitě je lepší neprodávat zlato ze svého portfolia za současných podmínek.

сеп 8, 2022 Nadnárodní korporace „Standard Chartered“ se domnívá, že drahý kov nyní nemůže kvůli určitému souboru okolností růst ceny, ale odpisy budou nekritické.

сеп 8, 2022 Celosvětová zlatá rezerva za červenec vzrostla o 37 tun, v červnu podle Světové rady pro zlato o 64 tun. Od začátku roku tedy souhrnný ukazatel přesáhl 300 tun.

авг 31, 2022 Podle maltské centrální banky se zlatá rezerva v zemi v červenci letošního roku snížila na 23 let. V důsledku toho Malta nemá příliš mnoho žlutého kovu, aby ochránila svou finanční stabilitu v případě krize.

авг 31, 2022 Zlato se stalo jedním z nejpovedenějších letošních aktiv uprostřed globální ekonomiky blížící se stagflaci la 70. let s růstem inflace a poklesem ekonomické aktivity.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.