Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,722.13 EUR
Ag
21.05 EUR
Pt
933.38 EUR
Au
1,722.13 EUR
Ag
21.05 EUR
Pt
933.38 EUR

Goldman Sachs Bank zvýší prognózu ceny zlata

Americká investiční banka Goldman Sachs nedávno zvýšila svou prognózu o zlatu na 2500 dolarů za unci do konce roku 2022. Důvodem ocenění drahého kovu je vysoká pravděpodobnost recese ve Spojených státech. Připomeňte si, že na konci loňského roku klesly citace žlutého kovu asi o 4%.

Banka je dlouhodobě ve zlatě pozitivní a tento poslední nárůst prognózy o kurzu drahých kovů je další známkou toho, že Goldman Sachs vidí potenciál pro vyšší citace.

Experti banky se domnívají, že riziko zvýšení míry inflace se může stát silným faktorem, což povede ke zvýšení ceny žlutého kovu do roku 2022. S pokračujícím růstem indexu spotřebitelských cen by se inflační očekávání mohly zvýšit. Inflace se neukázala jako dočasný jev, jak již dříve naznačoval Fed.

S rostoucí inflací bude zlato pravděpodobně růst ceny. To proto, že žlutý kov je fyzická výhoda, ne povinnost někoho jiného. Inflace tedy nemůže ovlivnit snížení hodnoty drahého kovu, jako například v případě dluhopisů a zásob.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.