Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR

Ruské zlato z Velké Británie bylo posláno do Švýcarska

Po vypuknutí ukrajinské krize uvalil Západ sankce na ruské zlato. Nicméně, šikana z Ruska, která je klasifikována jako vyrobená před 7. březnem 2022, může být stále prodána. Švýcarští rafineři mohou takové zlato legálně dovážet, i když většina z nich řekla, že ne.

Minulý měsíc přišlo do země podle švýcarské Federální celní správy zlato z Velké Británie, registrované jako vyrobené v Rusku. Z právních důvodů celníci neposkytli žádné informace o dovozci zlata. Bylo dovezeno více než 3 tuny zlata v hodnotě asi 200 milionů dolarů. Asociace švýcarských zlatých procesorů uvedla, že její členové nedovezli drahý kov.

Sankce - sankce a nikdo dávku nezrušil.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.