Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,723.96 EUR
Ag
21.04 EUR
Pt
928.37 EUR
Au
1,723.96 EUR
Ag
21.04 EUR
Pt
928.37 EUR

Články

авг 29, 2022 Sběratelské mince jsou úspěšný nález, který může přinést významný zisk svému majiteli nebo potěšit jeho oči po dlouhá léta. Ale jak najdete a poznáte měnové jednotky, které si opravdu zaslouží pozornost a za které sběratelé mohou nabídnout značnou částku? Řekneme vám to v tomto článku.

јун 13, 2022

Sběratelské stříbrné mince získávají popularitu. Ve srovnání se zlatem jsou cenově dostupnější. Zároveň, pokud jde o krásu a hodnotu, nejsou příliš podřadní vůči „starším bratrům“. Po dnešním nákupu je pravděpodobně prodáte dražší za pár let. Hodnota stříbra, stejně jako zlata, roste pomalu, ale sebevědomě. Investice do bankovek jsou proto poměrně oprávněné a ziskové. Kromě toho, je velmi vzrušující…


мар 29, 2022 Investování peněz do drahých kovů láká nově příchozí a zkušené investory. V historii se zlato těší velké důvěře mezi obyvateli. Proč je to tak? Jak investovat do zlata? Hlavní metody nákupu a prodeje drahého kovu jsou v tomto článku.

мар 29, 2022 Mince jsou často považovány za způsob, jak zachovat a také zvýšit kapitál. Ale které produkty jsou lepší vybrat? Peníze z drahých kovů jsou rozděleny na investice a numismatické. Patří mezi ně pamětní, kolektivní, jubilejní atd.

јан 13, 2022 Mince Německého impéria přitahují mnoho sběratelů. Je správnější říci, že sběr německých starověkých mincí je samostatná větev v numismatice.

јан 13, 2022 Jak určit pravost investičních mincí? Taková otázka se týká každého, kdo plánuje koupit pokladní ceduli, zvláště pokud to dělá poprvé.

јан 13, 2022 Americká investiční mince Eagle je objektem pro výnosnou investici peněz. Postupem času se stala populárnější, jeho cena roste.

јан 13, 2022 Zlatá investiční mince „Británie“ (Saveren) - výběr zkušených a nových investorů...

окт 27, 2021

Jedním ze způsobů, jak investovat peníze, je koupit investiční mince. Postupem času bankovky zdražují a jejich prodej vám umožní vydělat. Zde však vyvstává otázka: Kterou minci vybrat? V tomto článku si vezměme jednu ze slavných bankovek - Vídeňskou filharmoniku. Tato mince je vydána ve zlatě a stříbře. Obě varianty jsou mezi investory oblíbené, protože jsou vyrobeny z materiálu nejvyšší úrovně.

Malá…


окт 27, 2021

Krugerrand je zlatá investiční mince vydaná Jihoafrickou republikou. Jeho vzhled je spojen s myšlenkou, že všichni lidé mají přístup ke zlatu, být schopni stát se jeho majiteli. Dnes je tato mince stále v poptávce mezi investory a sběrateli. Má zájem, aktivně se kupuje a prodává, chce vydělat. V tomto článku podrobněji pochopíme, co tato mince je, zvažte její hlavní vlastnosti.

Malá historie

Krugerrand…


Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.