Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR

Články

дец 15, 2022 Téma sběratelských mincí je pro mnohé zajímavé. V tomto článku se podíváme na bankovky ostrova NIUE. Toto území je skutečný poklad pro numismatickou komunitu. Novozélandský dolar používá jako svou měnu. Zároveň se relativně nedávno ujali výroby sběratelských mincí, ale velmi úspěšně. Dnes jsou jejich mince mezi sběrateli poptávány. A rozmanitost témat je tak skvělá, že každý může najít to, co je zajímá.

нов 25, 2022

Bimetalické mince jsou vyhledávané sběratelské a méně často investované. Vyrábějí se v Kanadě, Evropě, Francii, Velké Británii a dalších zemích. Centrální část těchto mincí se nazývá disk nebo vložka a okolní část se nazývá prstenec. Mnoho kopií je vyrobeno z kombinace základních materiálů, ale existují i ty, které mohou být pro investory zajímavé. Budeme mluvit více o bimetalických mincích v tomto…


окт 12, 2022

Každý člověk na zemi se snaží zvýšit své bohatství. Někdo investuje do nemovitostí, někdo do země. Spolu s tím existují i jiné způsoby, jak investovat, jako je nákup šikany nebo investiční mince. Tak jaký je způsob, jak si vybrat?

Uvažujme o tomto článku. Porovnejme investice do šikany a investičních mincí, zvažme výhody a možná rizika.

Proč zlato?

Tradice investování do něčeho…


авг 29, 2022 Sběratelské mince jsou úspěšný nález, který může přinést významný zisk svému majiteli nebo potěšit jeho oči po dlouhá léta. Ale jak najdete a poznáte měnové jednotky, které si opravdu zaslouží pozornost a za které sběratelé mohou nabídnout značnou částku? Řekneme vám to v tomto článku.

јун 13, 2022

Sběratelské stříbrné mince získávají popularitu. Ve srovnání se zlatem jsou cenově dostupnější. Zároveň, pokud jde o krásu a hodnotu, nejsou příliš podřadní vůči „starším bratrům“. Po dnešním nákupu je pravděpodobně prodáte dražší za pár let. Hodnota stříbra, stejně jako zlata, roste pomalu, ale sebevědomě. Investice do bankovek jsou proto poměrně oprávněné a ziskové. Kromě toho, je velmi vzrušující…


мар 29, 2022 Investování peněz do drahých kovů láká nově příchozí a zkušené investory. V historii se zlato těší velké důvěře mezi obyvateli. Proč je to tak? Jak investovat do zlata? Hlavní metody nákupu a prodeje drahého kovu jsou v tomto článku.

мар 29, 2022 Mince jsou často považovány za způsob, jak zachovat a také zvýšit kapitál. Ale které produkty jsou lepší vybrat? Peníze z drahých kovů jsou rozděleny na investice a numismatické. Patří mezi ně pamětní, kolektivní, jubilejní atd.

јан 13, 2022 Mince Německého impéria přitahují mnoho sběratelů. Je správnější říci, že sběr německých starověkých mincí je samostatná větev v numismatice.

јан 13, 2022 Jak určit pravost investičních mincí? Taková otázka se týká každého, kdo plánuje koupit pokladní ceduli, zvláště pokud to dělá poprvé.

јан 13, 2022 Americká investiční mince Eagle je objektem pro výnosnou investici peněz. Postupem času se stala populárnější, jeho cena roste.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.