Order a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
XAU
$1,846.87 USD
XAG
$21.92 USD
XPT
$949.50 USD
XAU
$1,846.871,846.87
XAG
$21.9221.92
XPT
$949.50949.50
Au
$1,846.87 USD
Ag
$21.92 USD
Pt
$949.50 USD

Články

мар 29, 2022 Investování peněz do drahých kovů láká nově příchozí a zkušené investory. V historii se zlato těší velké důvěře mezi obyvateli. Proč je to tak? Jak investovat do zlata? Hlavní metody nákupu a prodeje drahého kovu jsou v tomto článku.

мар 29, 2022 Mince jsou často považovány za způsob, jak zachovat a také zvýšit kapitál. Ale které produkty jsou lepší vybrat? Peníze z drahých kovů jsou rozděleny na investice a numismatické. Patří mezi ně pamětní, kolektivní, jubilejní atd.

јан 13, 2022 Mince Německého impéria přitahují mnoho sběratelů. Je správnější říci, že sběr německých starověkých mincí je samostatná větev v numismatice.

јан 13, 2022 Jak určit pravost investičních mincí? Taková otázka se týká každého, kdo plánuje koupit pokladní ceduli, zvláště pokud to dělá poprvé.

јан 13, 2022 Americká investiční mince Eagle je objektem pro výnosnou investici peněz. Postupem času se stala populárnější, jeho cena roste.

јан 13, 2022 Zlatá investiční mince „Británie“ (Saveren) - výběr zkušených a nových investorů...

окт 27, 2021

Jedním ze způsobů, jak investovat peníze, je koupit investiční mince. Postupem času bankovky zdražují a jejich prodej vám umožní vydělat. Zde však vyvstává otázka: Kterou minci vybrat? V tomto článku si vezměme jednu ze slavných bankovek - Vídeňskou filharmoniku. Tato mince je vydána ve zlatě a stříbře. Obě varianty jsou mezi investory oblíbené, protože jsou vyrobeny z materiálu nejvyšší úrovně.

Malá…


окт 27, 2021

Krugerrand je zlatá investiční mince vydaná Jihoafrickou republikou. Jeho vzhled je spojen s myšlenkou, že všichni lidé mají přístup ke zlatu, být schopni stát se jeho majiteli. Dnes je tato mince stále v poptávce mezi investory a sběrateli. Má zájem, aktivně se kupuje a prodává, chce vydělat. V tomto článku podrobněji pochopíme, co tato mince je, zvažte její hlavní vlastnosti.

Malá historie

Krugerrand…


окт 14, 2021 Seriál Queen's Beasts byl vydán londýnskou královskou mincovnou. Sbírka zahrnuje zlaté, stříbrné a platinové mince, jejichž design je založen na heraldických symbolech Anglie.

окт 14, 2021 Mince série Měsíc - australský Lunar - jsou mezi investory velmi populární. Právě velký zájem o ně přispěl k tomu, že byli dvakrát znovu propuštěni.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.