Order a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
XAU
$1,847.65 USD
XAG
$21.94 USD
XPT
$950.50 USD
XAU
$1,847.651,847.65
XAG
$21.9421.94
XPT
$950.50950.50
Au
$1,847.65 USD
Ag
$21.94 USD
Pt
$950.50 USD

Investice do zlatých a stříbrných mincí

Po celou dobu se lidé snažili ušetřit nahromaděné finanční prostředky, ale lépe - vynásobit je. Jednou z takových možností je investovat do zlatých investičních mincí. V tomto článku se budeme touto otázkou zabývat podrobněji, zjistíme, které bankovky jsou vhodné pro ziskové investice, abychom mohli v budoucnu dosáhnout zisku.

Jaké jsou zlaté mince?

Před investováním musíte vědět, že kromě investičních mincí jsou stále sběratelské. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že ty získávají především sběratelé, pro které je důležitá rarita a bezpečnost peněžní známky, a čistota a množství kovu mají druhotný význam. Pokud jde o investice, jsou zakoupeny s cílem investovat volné peníze a vydělat na rozdílu v nákupu a prodeji. Lze je popsat jako kus drahého kovu určité hmoty, prezentovaný ve formě mince. Zpravidla nepředstavují numismatickou hodnotu a jejich uvolnění není načasováno na zapamatovatelná data a významné události.

Výhody a nevýhody

Chcete-li začít utrácet peníze na bankovky, musíte zvážit všechny výhody a nevýhody takového řešení. Mezi výhody patří stabilní růst cen po dlouhou dobu, jakož i:

Ale existuje několik nedostatků. Na základě výhod jsou ztraceny, ale přesto by měly být zohledněny. Zaprvé, bereme na vědomí, že všechny bankovky vyžadují pečlivé uložení. V našem internetovém obchodě jsou prezentovány ve speciálních kapslích, které nelze otevřít, pokud plánujete minci v budoucnu prodat.

Další nepříjemností je, že bude trvat několik let, než vznikne příjem. Tato metoda není vhodná pro rychlý zisk. K tomu můžete dodat, že při nákupu bankovek sami, „z rukou“, musíte být velmi opatrní, aby neutekl do falešné. Obecně je lepší provádět transakce prostřednictvím specialistů, například prostřednictvím Kalita.Gold. Prodáváme originální bankovky vysoké kvality. Všechny nabízené produkty jsou doprovázeny certifikáty.

Zahraniční investiční mince

Níže zvažte oblíbené investiční mince ze zahraničí. Podle zkušených investorů upřednostňují mincovny v USA, Kanadě, Rakousku, Austrálii. Mezi nejběžnější bankovky těchto zem

„Obři doby ledové“

Vydání série oznámila německá společnost Leipzig Precious Metals Processing od emitenta Ghanské republiky. Obsahovala čtyři zlaté a čtyři stříbrné mince:

"Obři doby ledové. Vlněný mamut "

"Obři doby ledové. Vlněný mamut "

"Obři doby ledové. Medvěd jeskyně "

"Obři doby ledové. Medvěd jeskyně "

"Obři doby ledové. Irská obří losa "

"Obři doby ledové. Irská obří losa "

"Obři doby ledové. Šavlozubá kočka "

"Obři doby ledové. Šavlozubá kočka "

Pro výrobu bankovek se používá zlato a stříbro z nejvyššího vzorku. Kvalita ražby je „pruff“. Na přední straně je ghanský plášť: heraldický štít podepřený dvěma orly. Nad rameny je pěticípá hvězda. V dolní části je nápis: SVOBODA A SPRAVEDLNOST, který se překládá jako „Svoboda a spravedlnost“. Pod zbrojním kabátem je linie, pod kterou je napsáno jméno státu a nominální hodnota měnové značky. Vzadu našli své místo zvířata, která před několika tisíciletími žila. Nákup těchto bankovek je příležitostí k získání zajímavé sbírky, stejně jako zvýšení peněz.

„Vídeňský filharmonik“

„Vídeňský filharmonik“

Slavná rakouská mince. Bylo vydáno v roce 1989. První mince z drahých kovů, denominovaná v eurech. Přední část ukazuje velký orgán koncertního sálu Vídeňské filharmonie, nad ním je nápis - Republik Osterreich, dole je vzorek a rok vydání, stejně jako nominální hodnota. Na opačné straně jsou různé hudební nástroje a nad nimi je nápis Wiener Philharmoniker.

Americký bizon Buffalo

Americký bizon Buffalo

Zlatá mince USA. Na jeho obverse můžete vidět hlavu indiána, a nahoře - nápis SVOBODA (Svoboda). Pod nimi je uveden rok vydání peněžní cedule. Na opačné straně je nápis - Spojené státy americké, E Pluribus Unum. Dole je další nápis - In God We Trust, net gold 0,9999 vzorků a nominální hodnota.

Australské mince „Měsíční kalendář“ („Lunar“)

Australské mince „Měsíční kalendář“ („Lunar“)

Bankovky v poptávce mezi numismatiky. Vyrobeno od roku 1996. Každá otázka je věnována symbolu roku podle lunárního kalendáře. Mince jsou atraktivní z hlediska sběratele, stejně jako investování peněz na dlouhou dobu.

A to zdaleka nejsou všechny bankovky, které si zaslouží pozornost investorů. Seznámíte se s našimi nabídkami v katalogu. Tam najdete pamětní a investiční mince. Popis každého z nich udává vlastnosti a náklady. Více informací od manažerů můžete získat prostřednictvím formuláře zpětné vazby na našich webových stránkách.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.