Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR

Investiční mince American Eagle: recenze, historie vzhledu, zajímavá fakta a fotografie

Americká investiční mince Eagle je objektem pro výnosnou investici peněz. Postupem času se stala populárnější, jeho cena roste. Nominální hodnota pokladní značky je 50 dolarů, ale skutečná cena je mnohem vyšší. Proto mince láká začátečníky a zkušené investory - každého, kdo chce investovat peníze na dlouhou dobu.

„Americký orel“

„Americký orel“

Obecné informace

První „American Eagle“ byl vydán v roce 1986. Dnes přichází mince v několika variantách: 1/10, 1/4, 1/2 a jedna unce. Množství zlata v něm je zaručeno vládou USA, zákonem z roku 1985 o váze zlatých mincí. Stejný zákon stanoví, že všechny bankovky musí být vyrobeny z místního zlata.

Navrhovaná investiční mince je jednou z nejoblíbenějších na celém světě. Její vzorek je 91,67%, což odpovídá 22 karátům. Měď (5,33%) a stříbro (3%) se používají jako pomocné prvky. Všechny mince jsou zákonným platebním prostředkem ve Spojených státech. Po celou historii zůstaly jejich návrhy stejné. Americká vláda si dává pozor na to, aby každá instance splňovala vysoké technologické vlastnosti a udržovala likviditu mincí.

Navrhovaná mince je ražena ročně. Zpravidla je jeho oběh 1 milion. Existují však omezené série. Například v 1993, 1994-1996, 200 tisících mincích a v 2001 a 2007 - 140 tisících. Aby se zvýšila bezpečnost, všechny bankovky mají zvláštní ochranu. Především se projevuje ve vysoké kvalitě kreslení obrazu, který je téměř nemožné předstírat.

Popis mince

Na obverzi navrhované mince je socha Svobody Augusta Saint-Gaudina. V jedné ruce má hořící pochodeň a v druhé olivovou větev, která je symbolem míru. Socha samotná je umístěna na pozadí stylizovaného slunce a podél jeho okraje jsou hvězdy. Nahoře je Svoboda, což znamená „svoboda“.

Na zadní straně pokladní cedule je mužský orel sedící v hnízdě. V tlapkách má také olivovou větev. Orel samice spolu s mláďaty sedí v hnízdě. Obraz sám představuje rodinné hodnoty a tradice amerických rodin. Na znamení je také nápis E pluribus unum - „Of many - one“ (lat.) a nápis 1 oz, což znamená jedna troy unce. Jemné zlato ukazuje na čisté zlato. Vpravo je nápis V Bohu důvěřujeme („V Boha věříme“). Shora je umístěn nápis Spojené státy americké (Spojené státy americké).

„American Eagle“ byl vydán v roce 1986 a okamžitě získal popularitu. Od samého počátku to byl oficiální způsob platby země. Mince v nominálních hodnotách 5, 10, 25 a 50 dolarů jsou zveřejněny. Tato čísla jsou čistě symbolická. Skutečná hodnota mincí je mnohem větší. Je určen vzorkem, stejně jako denní velkoobchodní cena zlata na komoditních burzách.

„Americký orel“

Hodnota obličeje

Troyská hmotnost

Zkouška

Obsah zlata

Celková hmotnost

DPH

5$

1/10 unce

0,9167

3,110 g

3,39 g

0%

10$

¼ unce

0,9167

7,775 g

8,48 g

0%

25$

½ unce

0,9167

15,552 g

16,97 g

0%

50$

1 unce

0,9167

31,103 g

33,93 g

0%

 

Americká mincovna nabízí dvě varianty „Zlatého orla amerického“. První mince pocházejí jako Brilliant Uncirculated, který se také nazývá non-opotřebení. Jsou propuštěni ve státě Philadelphia. Zveřejněny jsou také sběratelské exempláře, které jsou vyráběny na West Pointu. Tyto bankovky nad rokem výstupu mají mátové znamení (W).

Koupit v Kalita.Gold

Zlatá investiční mince je dobrou investicí volných fondů. Na rozdíl od akcií a jiných způsobů investování je spolehlivější a stabilnější. Jeho hodnota pomalu, ale sebevědomě roste, kvůli čemuž neztrácíte peníze, ale zvyšujete je. Hlavní podmínkou následného prodeje mince je jeho vysoká kvalita, jakož i bezpečnost případu, ve kterém se nachází.

Investiční mince si můžete koupit sami nebo jako dárek. Původní produkt s vysokým výběrem bude apelovat na všechny bez výjimky. V budoucnu může být v rámci sbírky ziskově prodáván nebo uchováván.

V našem online obchodě najdete originální zlaté mince. Všechny jsou prezentovány ve vynikající kvalitě a mají speciální tobolky, které je chrání před vnějším vlivem. Můžete si je koupit v několika kliknutí. Další informace si můžete vyžádat poštou mail@kalita.gold nebo prostřednictvím komunikačního formuláře na webu. Naši odborníci poskytnou další informace, pomůžou vám vybrat zlatou minci, která splní vaše cíle.  

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.