Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR

Jak určit pravost investičních mincí

Jak určit pravost investičních mincí? Taková otázka se týká každého, kdo plánuje koupit pokladní ceduli, zvláště pokud to dělá poprvé. Opravdu, jak budete přesvědčeni, že máte originál před sebou, a ne kvalitní kopii? Pojďme se vypořádat s tímto problémem níže. Řekneme vám, jak snadno a rychle vypočítat falešné investiční mince.

Úzké kontroly a ruční nářadí

Každá pokladní značka má svou vlastní váhu, průměr a tloušťku. Tyto parametry jsou vždy specifikovány ve všech popisech a jsou vedeny jako první.

Jak mám sám zkontrolovat základní vlastnosti pokladní značky? Vše, co je třeba, jsou přesné váhy, kalipery, katalog s podrobnými vlastnostmi bankovek a jejich fotografie. Získané parametry by měly být shodné s parametry uvedenými v popisu. Pokud hmotnost odpovídá deklarovanému a tloušťka a průměr jsou menší než deklarované, pak byl při výrobě použit rozpočtový kov.

Nástroj, který vám pomůže zvážit cash sign, určit jeho pravost - zvětšení skla. K provedení takové analýzy budete muset najít podrobný popis, označující všechny kreslené prvky, stejně jako fotografii s zvětšením. Musíte vybrat ověřené zdroje a lépe porovnat informace z několika.

Jak často můžete najít padělky

Investiční mince jsou kované, ale nedělají to příliš často. Každá kopie je snadno rozlišitelná pomocí speciálních metod. Zároveň to může udělat nejen profesionál, ale i osoba, která zdaleka takové testy neprovádí.

Je obtížné vytvořit falešný, který není méněcenný než originál. Na trhu však existuje několik výrobků, které jsou padělány nejčastěji. Jedním z nich je Krugerrand. Wolfram se používá k výrobě kopií. Tento materiál je podobný zlatu, ale nižší v ceně. Takový kov není detekován pomocí zařízení pro regulaci povrchu. Nicméně, wolfram má několik funkcí, které mohou dát pryč. Na rozdíl od zlata je příliš křehký a výrobky z něj nekroužkují. Zařízení spektrální analýzy tyto kopie okamžitě detekují. Ukazují nečistoty ve slitině. Vzhledem k křehkosti wolframu je téměř nemožné dosáhnout vysoké kvality. Mince se vyrábějí odléváním, nikoli ražbou, což ovlivňuje kvalitu. Rozlišování falešného je obecně snadné.

Mince numismatické hodnoty jsou často kované. Důvodem je skutečnost, že hodnota takové pokladní značky je vyšší než hodnota zlata na burze. Nejlepší způsob, jak koupit kvalitní investiční mince je vybrat bezpečné místo k nákupu. V našem online obchodě najdete výhradně originální produkty, s podrobnými vlastnostmi, fotografiemi. Bude trvat minuty, než je koupíte. Pro členy našeho klubu jsou speciální ceny. V případě potřeby si můžete vyžádat další informace o mincích a dokumentech potvrzujících jejich pravost od našich manažerů. Odborníci odpoví na všechny otázky zájmu. E-mailem nám mail@kalita.gold nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

Záruka kvality od společnosti Kalita.Gold

Spolupracujeme s mincovými domy a zaručujeme pravost předložených mincí. Před zahájením prodeje jsou výrobky testovány spektrálním zařízením. Měří elektrickou vodivost a provádí také spektrální analýzu. S jeho pomocí, můžete přesně ověřit, že máme pravý produkt. Díky této metodě, stejně jako zkušenosti Kalita.Gold experti, budete mít jistotu v nákupu.

Všechny kopie mají speciální obal, který zajišťuje jejich bezpečnost, chrání před účinky nepříznivých faktorů. Její integrita je jedním z předpokladů pro další provádění peněžní známky. Dodáváme, že můžeme prodat investiční minci. Nejen že prodáváme, ale také nakupujeme bankovky po kontrole jejich kvality.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.