Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,724.41 EUR
Ag
21.03 EUR
Pt
929.67 EUR
Au
1,724.41 EUR
Ag
21.03 EUR
Pt
929.67 EUR

Sběratelské stříbrné mince

Sběratelské stříbrné mince získávají popularitu. Ve srovnání se zlatem jsou cenově dostupnější. Zároveň, pokud jde o krásu a hodnotu, nejsou příliš podřadní vůči „starším bratrům“. Po dnešním nákupu je pravděpodobně prodáte dražší za pár let. Hodnota stříbra, stejně jako zlata, roste pomalu, ale sebevědomě. Investice do bankovek jsou proto poměrně oprávněné a ziskové. Kromě toho, je velmi vzrušující koupit tematické výrobky z drahého kovu! Sběr celé série, zvažování, porovnání - to táhne na mnoho. A všechno zpravidla začíná nákupem jedné mince.

Oblíbené stříbrné mince

V tomto článku se zamyslete nad nejslavnějšími stříbrnými mincemi, kterým rozhodně stojí za pozornost. Možná už jsou ve vaší sbírce. A pokud ne, navrhujeme to napravit.

Wiener Philharmoniker, „Vídeňská filharmoniker“

Sběratelské stříbrné mince Wiener Philharmoniker Vídeňská filharmoniker

Rakouská mincovna je jedna z největších na světě. Jeho mince, alespoň jedna, musí být přítomna ve vaší sbírce. Dobrým příkladem je Vídeňská filharmonie ve stříbře. Na obverse výrobku je varhany z haly Vídeňské filharmonie, která se nachází ve Vídni. Různé hudební nástroje zdobí obráceně. Hmotnost výrobku je jedna troyová unce (31.1 g). Obsah čistého drahého kovu je 31.10 gramů. Nominálně se mince odhaduje na 1,5 eura, ale jeho reálná hodnota je mnohem vyšší a časem neustále roste.

„Klokan“

Sběratelské stříbrné mince

Další zajímavý nápis na peníze. Pertská mincovna je vydávána od roku 1993 do současnosti. Navzdory tomu popularita výrobku neklesá, ale naopak stále roste. Opak je věnován klokanovi - tradičnímu australskému zvířeti. Hrdina spiknutí je zachycen v kruhu slunečního světla. Horní okraj obrácené strany je obsazen názvem peněžní cedule - australský klokan. Níže je rok vydání, váha, vzorek, stejně jako kov, ze kterého je značka peněz. Obverse zabírá obraz Alžběty Druhé. Detailní kresba ho dělá ještě „živějším“, a tak obdivuje výrazné linie po dlouhou dobu.

„Britská“

Sběratelské stříbrné mince

Světoznámá mince. Od roku 1987 ji ražila královská mincovna. Obraz mladé dívky, zachycené obráceně, symbolizuje Británii od Římské říše, stejně jako integritu britských ostrovů. Dodává se v individuální kapsle a krásném obalu. Je to dobrý dárek pro každého, kdo není lhostejný ke sběratelským/investičním peněžním značkám.

„George Vítězný“

Sběratelské stříbrné mince

Jedna z nejznámějších mincí v Rusku. Pro jeho výrobu se používá stříbro z nejvyššího vzorku. Hmotnost čistého drahého kovu je 31,10 gramu. Nominální hodnota mince je 3 rubly, ale reálná hodnota je mnohem vyšší. Průměr měnového znaménka je 39 mm a tloušťka 3,1 mm. Kvalita mince je důkazem. Jak čas pokračuje, hodnota této pokladní značky roste. To je dobrá volba koupit.

Kalita.Gold nabídky

Všechny výše uvedené mince jsou dodávány v tobolkách, které jim zaručují dlouhou životnost, odolnost vůči změnám vlhkosti, teploty, přímého slunečního záření atd. Můžete si je koupit v Kalita.Gold. Všechny položky v našem katalogu jsou doprovázeny fotografiemi a popisy. Pro členy našeho klubu jsou zvláštní ceny.

Můžete získat více informací o peněžní známce úroků, a také umístit objednávku od našich manažerů prostřednictvím formuláře zpětné vazby. Specialisté poskytnou další informace, pojmenují čas dodání zboží do vašeho města.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.