Order a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
XAU
$1,847.06 USD
XAG
$21.91 USD
XPT
$949.00 USD
XAU
$1,847.061,847.06
XAG
$21.9121.91
XPT
$949.00949.00
Au
$1,847.06 USD
Ag
$21.91 USD
Pt
$949.00 USD

Ghanské mince, série: „Obři doby ledové“: přehled, historie vzhledu, zajímavá fakta

Ice Age Giants je populární řada investičních mincí. Jeho propuštění oznámil německý emitent Ghanské republiky, který se nachází v západní Africe. Tématem seriálu byli obři, kteří žili v době ledové. Tyto bankovky jsou jedinečnou příležitostí ke shromažďování obrazů zvířat, která žila na Zemi dávno před námi, a zároveň ke zvýšení kapitálu.

Nominální hodnota každé měny je 500 ghanských sedis. Celkem série obsahuje 8 investičních mincí: 4 zlaté a 4 stříbrné se stejnými obrázky. Můžete si je zakoupit v našem internetovém obchodě.

Popis série

První mincí vydaná jako součást seriálu je Woolly Mammoth. Pro jeho výrobu bylo zvoleno zlato a stříbro z nejvyššího vzorku o hmotnosti 1 unce (31.1 g). Průměr značky peněz byl 38,6 mm. Kvalita ražby je „pruff“. Oběh výrobku je 1000 kusů.

Na obverzi všech bankovek série je kabát ramen Ghany: heraldický štít podporovaný dvěma orly. Nad rameny je pěticípá hvězda. Níže je nápis: SVOBODA A SPRAVEDLNOST, který se překládá jako „Svoboda a spravedlnost“. Pod symbolem je čára, pod kterou můžete zvážit název země a nominální hodnotu měnového znaménka.

Na zadní straně znamení peněz bylo jedno zvíře, mírně posunuté doprava. V online obchodě k zakoupení jsou k dispozici: Mammoth, Cave Bear, Irish Giant Elk, stejně jako Saber-ozubená kočka.

Naše nabídky

Na stránkách najdete zlaté mince popsané série za dostupné ceny. Nabízíme:

Obři doby ledové. Mamutí

"Obři doby ledové. Mamutí. "Zvíře je zastoupeno na pozadí ledovců. Zvíře je zachyceno v plné výšce, a kousek doleva, v podobě půlkruhu, název série je umístěn: Giants Of The Ice Age. Nad kužely mamuta můžete vidět hlavní vlastnosti mince: hmotnost, vzorek. Podél vrcholu zámku jsou obrazy osmi zvířat tvořících sbírku. V dolní části zadní části jsou informace o roce vydání měnové značky a počtu v edici.

Obři doby ledové. Medvěd jeskyně

"Obři doby ledové. Medvěd jeskyně. "Na obverzi mince je erb republiky. Obraz je úplně stejný jako obraz přítomný na jiných mincích v sérii. Na opačné straně je řvoucí medvěd s velkými drápy a tesáky. Zvíře je zobrazeno na pozadí své vlastní jeskyně během doby ledové.

Obři doby ledové. Irská obří losa

"Obři doby ledové. Irská obří losa. "Na zadní straně mince je velký elk, který žil v lesích v současném Irsku. Zaujal své místo v seriálu ne náhodou - velké větvené rohy, vysoká výška a velká hmotnost z něj učinily jedno z nejnebezpečnějších zvířat té doby.

Obři doby ledové. Šavlozubá kočka

"Obři doby ledové. Šavlozubá kočka. "Na zadní straně značky peněz je dravec se dvěma tesáky a roztrhanými ústy, s ostrými drápy. Šavlozubá kočka je zachycena útočným skokem, což dělá obraz realističtější. Taková mince rozhodně nebude ignorována numismatiky.

Jak koupit?

V naší společnosti najdete pravé mince seriálu „Obři doby ledové“ Ghanské republiky. Všechny měnové značky jsou doprovázeny příslušnými certifikáty potvrzujícími jejich originalitu a kvalitu. Každá značka peněz je zabalena do speciální kapsle z odolného plastu. Toto balení chrání stříbrné a zlaté bankovky před nepříznivými účinky a poškozením. Jeho zachování je předpokladem pro další prodej mince. Bez ní nebude finanční značka schopna prodat za příznivou cenu. Kromě plastových obalů je k minci připojen pouzdro, což z něj dělá skvělý dárek.

Více informací o zlatých a stříbrných investičních mincích, stejně jako pořadí od našich manažerů prostřednictvím formuláře zpětné vazby na našich webových stránkách. Specialisté poskytnou další informace, spočítají náklady na objednávku s dodáním do vašeho města.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.