Order a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
XAU
$1,850.87 USD
XAG
$21.97 USD
XPT
$950.50 USD
XAU
$1,850.871,850.87
XAG
$21.9721.97
XPT
$950.50950.50
Au
$1,850.87 USD
Ag
$21.97 USD
Pt
$950.50 USD

Canadian Nature Call Investment Coin Series

Představujeme vám mince ze série „Call of Nature“. Každý z nich je krásný a jedinečný, a můžete si je koupit v našem internetovém obchodě. V tomto článku se zamyslete nad všemi účastníky seriálu.

Popis série

Série „Call of Nature“ zahrnuje sedm mincí: „Growling Puma“, „Howling Wolf“, „Deer“, „Golden Eagle“, „Roaring Grizzly“, stejně jako „Moose“ a „Lynx“. Všechny bankovky mají společné funkce a jsou vyrobeny ze zlata nejvyššího standardu, který může nabídnout pouze moderní výrobu. Rok založení seriálu je 2014. Kanadská královská mincovna, která se nachází v Ottawě, vydává bankovky. Umělcem seriálu je Pierre Leduc.

„Vrčící puma“

„Vrčící puma“

Zlatá mince vhodná k investování. Složení zahrnuje 1 unce (31.1 g) nejčistšího zlata. Tloušťka peněžní značky je 2,87 mm a průměr 3 cm. Velký obsah zlata 0,9999 vzorků měkká mince, proto musí být uložena ve speciální tobolce.

„Vrčící puma“ má malý oběh, jen 250 kopií. Což spolu s vysokou kvalitou slitiny dělá značku peněz populární. Na přední straně mince je profil Alžběty Druhé, otočené na pravou stranu. Nad obrázkem je nápis - ELIZABETH II. Pod portrétem je uvedena nominální hodnota a rok vydání. Na opačném konci peněžního znamení je hlava puma s roztrhanou pusou a detailní knír. Řádky ve formě oblouků, které přenášejí growl, jsou vybrány jako pozadí.

„Vlk vytí“

„Vlk vytí“

Průměr peněžní značky je 30 mm, tloušťka 2,87 mm. Celková hmotnost je 1 unce (31,1 gramu). Celkem bylo vydáno 2 000 výtisků. Na obverzi mince, stejně jako všichni v této sérii, je profil Elizabeth Druhá, obrátil na pravou stranu. Nad obrazem je nápis - ELIZABETH II. Níže je nominální hodnota a rok vydání. Všechny nápisy mají úlevné dopisy.

Obráceně ukazuje divokého vlka, který hledí doprava. Ústa zvířete je otevřená, tesáky se nezdržují, na krku jsou záhyby vlny. Jako pozadí se používají čáry ve formě oblouků, též reliéfních. Symbolizují vrčení zvířete.

„Jelen“

„Jelen“

Design této mince je podobný ostatním produktům v sérii. Jen zvíře je jiné. Nominální hodnota mince je 200 kanadských dolarů. Oběh - 400 kusů.

 

Zlatý orel

Zlatý orel

Nominální hodnota mince je také 200 kanadských dolarů, což je největší ukazatel pro investiční mince s jednou uncí zlata. Oběh - 2000 kusů. Design Zlatého orla je stejný jako ostatní mince v sérii, s výjimkou obráceně.

„Řvoucí Grizzly“

„Řvoucí Grizzly“

Byla vydána Královskou kanadskou mincovnou ve výši 2000 kusů. Je ze zlata nejvyššího vzorku. Celková hmotnost je 1 unce. Na obverzi mince je profil Alžběty Druhé, otočené na pravou stranu. Nad obrazem je nápis - ELIZABETH II. Níže je nominální hodnota a rok vydání. Písmena všech nápisů jsou vyražena. Obráceně ukazuje grizzly. Pod krkem zvířete, na dně mince, jsou dva klínovité listy (jeden v druhém). Uvnitř malého je postava označující rok uvolnění. Tento miniaturní obraz je vyroben s laserem s vysokou přesností, což je druh ochrany proti padělání.

„Moose“

„Moose“

Další mince v sérii „Call of Nature“. Můžeme říct, že zabírá čestné místo ve sbírce. Podle legendy staří obyvatelé země uctívali toto zvíře, protože jim to vrátilo oheň a teplo a osvobodilo je od únosců Slunce. Navíc, losa je velmi silné a odolné zvíře, které může pohybovat na velké vzdálenosti.

„Lynx“

„Lynx“

Stejně jako všichni účastníci série, obsahuje 1 unce zlata, má status zákonného platidla v Kanadě. Nominální hodnota je 200 kanadských dolarů. Na obverse je portrét Alžběty Druhé, vytvořený v roce 2003 Susannou Bluntovou. Obráceně zobrazuje lynx s zadní hlavou a otevřenou pusou. Pruhy na pozadí napodobují zvířecí vrčení.

Investiční mince řady jsou k dispozici v Kalita.Gold za příznivé ceny. Můžete získat více informací o nich, stejně jako objednat prostřednictvím formuláře zpětné vazby na stránkách.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.