Požádat o hovor

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR
Au
1,726.76 EUR
Ag
20.70 EUR
Pt
904.19 EUR

Zlatá investiční mince „Krugerrand“ - recenze, historie vzhledu, zajímavé skutečnosti

Krugerrand je zlatá investiční mince vydaná Jihoafrickou republikou. Jeho vzhled je spojen s myšlenkou, že všichni lidé mají přístup ke zlatu, být schopni stát se jeho majiteli. Dnes je tato mince stále v poptávce mezi investory a sběrateli. Má zájem, aktivně se kupuje a prodává, chce vydělat. V tomto článku podrobněji pochopíme, co tato mince je, zvažte její hlavní vlastnosti.

Malá historie

Krugerrand byl poprvé vydán v roce 1967 v jihoafrické mincovně. Tohle byla první mince obsahující 1 unci zlata. Dodáváme, že značka peněz nemá nominální hodnotu, ale to nebránilo tomu, aby se stala zákonným platidlem.

Krugerrand je první kopie, jejíž náklady jsou vypočteny na základě aktuální ceny zlata. Dodáváme, že na dlouhou dobu byl dovoz této peněžní značky zakázán. Důvodem byly protesty v Jižní Africe způsobené politikou rasové segregace. Tento moment historie dělá produkt ještě populárnější. Volně se objevil až v roce 1994.

Krugerrand mince koupit / prodat

Jméno mince je spojeno s prezidentem, který byl u moci v době jejího propuštění. Krugerrand je spojení jména Paula Krugera, který stál v čele republiky v 80. a 90. letech, a názvu měnové jednotky Jihoafrické republiky - rand.

Všechny produkty jsou raženy z vysokého zlata - 917. Měděné nečistoty činí výrobky odolnější, odolnější proti oděru. Dodáváme, že do doby, než 1980 byla zveřejněna mince s jednou troyskou uncí, a poté byly vydány další možnosti - 1/2, 1/4, stejně jako 1/10 unce. U příležitosti padesátého výročí vydání seriálu spatřilo světlo stříbrnou peněžní ceduli vydanou jako Důkaz, stejně jako v prémii UNCirculated. Jeho propuštění udělalo ránu. Jako základ bylo zvoleno stříbrných 999 vzorků. Návrh peněžní značky se zcela shoduje s jinými problémy.

Krugerrand je odolná mince se zajímavým příběhem. Pro bezpečnost je umístěn do speciální tobolky. V takových obalech se dá skladovat desítky let, aniž by ztratila svou atraktivitu.

Popis

Krugerrand je dost rozpoznatelný znak peněz. Jeho obverse zobrazuje pátého prezidenta Jihoafrické republiky, vůdce hnutí odporu proti Britům. Nápis: „SUID AFRICA SOUTH AFRICA“ byl umístěn do kruhu.

Na zadní straně zlaté mince byla antilopa, zvíře nalezené v otevřených savanách Jižní Afriky. Nad ním je nápis odrážející hmotnost nápisu peněz. Také na obverse je rok vydání mince a váha čistého zlata.

Značka peněz nabízená vaší pozornosti je považována za jednu z nejúspěšnějších investičních mincí vydaných Jihoafrickou republikou.

Výhody nákupu

Navrhovaný výrobek má mnoho výhod. Je známa poptávkou a jeho kvalita je zachována po celá desetiletí. Vezměte si hlavní argumenty pro nákup této peněžní cedule:

Zlaté investiční mince jsou spolehlivým, „pracovním“ způsobem, jak zachovat a zvýšit kapitál. Jejich cena pomalu, ale s důvěrou neustále roste. Nákup stejně jako prodej peněžní značky není zdanitelný, což činí transakce jednoduché, i pro ty, kteří se s nimi dříve nesetkali. Dodáváme, že Krugerrand je dobrý, originální dar z jakéhokoli důvodu. Může být představena vůdci, milovanému člověku nebo jakékoli jiné osobě. Můžete si koupit tyto peníze znamení z našeho internetového obchodu. Je zaručena pravost všech finančních prostředků.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informace o ochraně osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ kdykoli souhlasíte s používáním cookies KALITA.GOLD, třetích stran a podobných metod optimalizovat webové stránky a jeho správnou funkci, stejně jako zobrazovat reklamy založené na zájmech. Také další metody používané pro pohodlné přizpůsobení webových stránek, vytváření anonymních statistik, propojení informací o používání těchto webových stránek a našich online reklam k objednání transakčních dat a jiných kontaktů zákazníků, nebo zobrazení personalizovaného marketingového obsahu na této webové stránce a jinde. Klikněte na „Zásady ochrany osobních údajů“, abyste se dozvěděli více o tom, jak používáme vaše data, kdo jsou naši partneři, s čím souhlasíte a jaké máte právo kdykoli odvolat. Kliknutím na „Přijměte“ souhlasíte s používáním těchto technologií a zmíněnými zpracovatelskými účely. Souhlas můžete odmítnout zde nebo jej kdykoli odvolat v zásadě ochrany osobních údajů.